Všechny absolventy našeho psychoterapeutického výcviku podporujeme, aby i po ukončení výcviku prohlubovali své teoretické znalosti v modelu TSTS i praktické dovednosti. Nabízíme několik možností:
ASISTENTSTVÍ : Absolventi výcviků se mohou ucházet o pozici asistenta (tj. asistenta lektorů, pomocného lektora) v dalších probíhajících výcvicích TSTS. Je to možnost zažít výcvik „z druhé strany“ a již na základě vlastní terapeutické praxe prohloubit své porozumění nástrojům TSTS a terapeutickému procesu. Asistentů je v každém výcviku šest. Jejich úlohou je pomoc s běžnou organizací výcvikových setkání, administrací domácích úkolů. Také fungují jako podpora pro frekventanty a postupně se zapojují dle svých možností i do výukového procesu. Asistenti ve výcviku pracují pod týmovou supervizí. Asistentství může být také přípravou na budoucí roli lektora.
VEDENÍ SEMINÁŘŮ PRO VEŘEJNOST: Absolventi se mohou pod vedením lektora INSPIRACE zapojit do vedení edukačních a zážitkových seminářů pro širokou veřejnost. Jejich cílem je osvěta, popularizace psychoterapie, podpora péče o sebe a své zdroje pro ty, kteří tímto způsobem často poprvé přicházejí do kontaktu s tématem psychoterapie a duševního zdraví. V neposlední řadě slouží semináře pro veřejnost jako „ochutnávka“ práce v TSTS pro zájemce o psychoterapeutický výcvik.
SUPERVIZE: Je vhodné a etické, aby každý terapeut (a čerstvý absolvent zvláště) pracoval pod individuální supervizí. K tomu může využít kontakty na supervizory v TSTS. Kromě toho se mají absolventi proběhlých výcviků možnost účastnit skupinových supervizních setkání, která pro ně INSPIRACE organizuje pod vedením supervizorů vzdělaných v této metodě.